PostWysłany: Nie 21:16, 24 Lut 2008    Temat postu:

PostWysłany: Sob 9:16, 22 Mar 2008    Temat postu:

PostWysłany: Nie 7:38, 06 Kwi 2008    Temat postu:

junior warta 4-0 Park Starzenice
Junior Warta podejmował na własnym boisku Park Starzenice.
Już w 1 min szybka akcja juniora zakończona bramką(Jędrzej Dzieran)
Miał też dobrą sytuacje do zdobycia bramki Kuba Wałęsa po rzucie rożnym lecz piłka przeleciała obok bramki.Równierz ładną bramkę z przewrotki chciał zdobyć Artur Wawroski lecz piłka przeleciała obok bramki.No i Junior zdobywa drugą bramkę ponownie polepsza swój status bramkowy Jędrzej Dzieran.I po chwili zdobywamy drugą bramkę tym razem gol Samobujczy.do przerwy schodzimy rezultatem 3:0.Rozpoczęcie drugiej połowy bardzo dobre po stronie gospodaży.I po Rzucie rożnym Kuba Dzieran wchodzi wślizgiem w strone bramkarza i zdobywa Gola.Jest już 4 do 0 dobrą sytuacje równierz miał znow Jędrek Dzieran po przujęciu piłki Dominika Marędziaka na klatke i podanie do Jędrka nad obrońcami lecz tego junior nie konczy golem.I na Koniec wyśmienitą sytuacje do zdobycia bramki Miał Artur Wawroski po podaniu Jędrka i nie wiadomo jakim cudem Artur przestrzelił pustą bramkę.Mecz zakończył sie wynikiem 4do 0w następnym Meczu junior będzie podejmował w Błaszkach Piast

PostWysłany: Sob 9:16, 19 Kwi 2008    Temat postu:

fujfuj fajny opis.. na dzisiejszy mecz pisze ja .. edytuj posty..

mrowaa19

Posty: 2

Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon 15:39, 09 Cze 2008    Temat postu:

7 czerwca 2008 r. pilkarze juniora warta na własnym stadionie podejmowali czwartą drużynę w tabeli MULKS Łask I. MULKS przyjechał na mecz z bojowym nastawieniem. Na początku meczu nieznaczną przewagę mieli łaskowianie i to oni pierwsi stworzyli akcje. Nasz bramkarz obronił ze spokojem. Nadal atakowaliśmy i to się opłacało. Rzut wolny podyktowany za faul na dawidzie wierzbickim. Do piłki podchodzi Jędrek dzieran strzela bramkarz z Łasku wybija piłkę przed siebie i Mateusz Jarek strzałem pod poprzeczkę umieszcza piłkę w siatce MULKS-u. Po pierwszej połowie bez zmian nadal atakowaliśmy. Gracze z łasku mieli kilka okazji ale nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć. 15 minut do końca meczu piłkę na środku boiska dostaje Jakub Wałęsa kiwa dwóch obrońców i poraz drugi bramkarz z łasku musi wyciągać piłkę z siatki. W końcówce zawodnicy z łasku atakowali dalej i strzelili jednego gola. To był ostatni mecz sezonu.

PostWysłany: Nie 15:09, 03 Paź 2010    Temat postu:

Gratulujemy wygranej w ostatnim meczu. Nie wiedziałyśmy że jesteście aż tak zdolni. Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Kibiców Jutrzenki Warta Strona Główna -> Juniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)